دیجی-کالا

بزرگترین سایت های ایرانی

در این قسمت به چند مورد از بزرگ ترین سایت های ایرانی می پردازیم که شامل :

۱) سایت دیجی کالا:

این سایت یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین و پر بازدید ترین سایت های ایرانی حال حاضر است و هم چنین این سایت ۱۰ سال است که به صورت مداوم به مردم خدمت رسانی می کند.
هم چنین این سایت جز پر بازدید ترین ها محسوب شده چرا که علاوه بر کسانی که از این فروشگاه اینترنتی خرید می کنند کسانی هم هستند که به قصد دیدن محصولات و بازدید از آن ها وارد سایت می شوند به گونه ای که کالای مورد نیاز خود را در آن می بینند و هم چنین توضیحات را می خوانند و نظرات مصرف کنندگان هم مشاهده می کنند و با آگاهی بالاتری و دید باز تری نسبت به محصول پیدا می کنند و سپس خرید خود را انجام می دهند.
این فروشگاه اینترنتی جایگاه ۳۲۵ ام را در جهان به خود اختصاص داده است و می توان به چند مورد از مزایای آن در این قسمت اشاره کرد: داشتن نرم افزار جهت خرید آسان ، دیدن عکس ها و فیلم از کالا ی مورد نظر، امکان مشاهده نظرات و هم چنین ثبت نظر شخصی و …

دیجی-کالا

۲)سایت دیوار:

این سایت توسط شرکت آگه پردازان هوشند تاسیس شد که در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت کرد.
این سایت به عنوان خرید و فروش بدون هیچ گونه واسطه ای کار را انجام می دهد.
تمام نیازمندی ها دسته بندی شده و فرد طبق نیازی که دارد می تواند مشاهده کند و هم چنین فرد اگر قصد فروش کالایی را دارد می تواند در کوتاه ترین زمان کالای خود را به فروش برساند.
این سایت در تمام زمینه های کسب و کار ، استخدام یابی، خرید و فروش ملک و مسکن و ماشین و… فعالیت دارد.
این سایت هم جز پر بازدید ترین ها محسوب می شود و بر اساس امار و ارقام گرفته شده رتبه ی ۳۸۸ را در جهان به خود اختصاص داده است.

دیوار

۳)سایت شیپور:

این سایت هم همانند سایت دیوار است که خرید و فروش های بدونه واسطه را انجام می دهد و می توان سایتی نسبتا پر بازدید در نظر گرفته و هم چنین این سایت هم در رتبه بندی ها جای گرفته و جایگاه ۱۸۰۷ را در جهان دارد‌.

۴)سایت ورزش:

این سایت در زمینه ی ورزش جز محبوب تریت هاست‌ چرا که علاقه مندان به ورزش از این سایت بازی های مورد علاقه ی خود و اخبار های ورزشی را دنبال می کنند و بیشتر بازدید کنندگان این سایت هم اقایان هستند.
از مزایای این سایت این است که به روز ترین اخبار های ورزشی را دارد و بازی ها را به صورت پخش زنده به نمایش می گذارد به همین دلیل است که نوجوانان و اقایان زیادی را به خود جذب کرده است.
این سایت در جایگاه رتبه بندی رتبه ی ۳۱۸ ام را به خود اختصاص داده که بسیار محبوب است.

۵)وب سایت نماشا:

این وب سایت هم به علت پخش فیلم ها و ویدیو ها و داشتن علاقه مندان زیاد به فیلم جز پر بازدید ترین سایت ها قرار گرفته است.
این وب سایت در تمامی نسخه های اندروید و ای او اس و ویندوز نیز قابل استفاده است تا افراد در کوتاه تزین زمان به فیلم ها و سریال ها و ویدیو های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

۶) وب سایت نی نی:

این وب سایت هم جهت استفاده ی علاقه مندان و افراد باردار است که می توان جز محبوب ترین ها نیز در نظر گرفت که البته برای افراد باردار و خانم های بچه دار بسیار مفید و کاربرری نیز می باشد.
وب سایت های دیگری هم هستند که می توان در لیست بهترین ها قرار داد که شامل سایت های خبری که به روز ترین اخبار در ان قرار دارد که جهت اگاهی دادن به مردم است و افراد می توانند در کوتاه ترین زمان به اخبار ایران و جهان دسترسی داشته باشند که در تمانی نسخه ها قابل اجرا می باشد‌.
سایت های وبلاگی از جمله بلاگفا هم مورد توجه زیادی قرار گرفته به جهت این که سرعت زیادی هم دارد‌.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.